PIRK INTERNETU

PATENTUOTA COLLPURE® FORMULĖ UŽTIKRINA IŠSKIRTINĮ SUDĖTINIŲ DALIŲ GRYNUMĄ BEI JŲ ORIGINALIĄ KILMĘ

Cemio Gemzė yra vienintelis gaminys Lietuvos rinkoje su 100 % grynos formos, aukščiausios kokybės NC I ir NC II tipo kolagenais su patentuota CollPure® formule, užtikrinančia išskirtinį produkto sudėtinių dalių grynumą bei jų originalią kilmę.

Patentuota kolageno formulė CollPure® buvo sukurta bendradarbiaujant aukščiausio lygio šveicarų ekspertams, remiantis ilgametėmis šveicarų farmacijos gamybos tradicijomis. Didžiuojamės tikslumu ir kokybe, savybėmis, kuriomis šveicarai garsūs visame pasaulyje. Mūsų įmonę rasite netoli Ciuricho, šiaurės Šveicarijoje. Šiuolaikiškos farmacijos pramonės ir tradicinio gyvenimo būdo Alpėse ryšys mus įkvepia kurti aukščiausios kokybės gaminius, kaip CollPure® formulė Cemio Gemzė sudėtyje.

kolageno preparatai nėra vienodai efektyvūs

KOLAGENO PREPARATAI NĖRA VIENODAI EFEKTYVŪS

Parduodami kolageno preparatai turi esminių skirtumų. Natūralus kolagenas, kuris randamas žmogaus organizme, ženkliai skiriasi nuo kolageno, išgauto dirbtiniu būdu.

Svarbi yra sudėtinių dalių kilmė, kuri turi būti kuo natūralesnė. Siekiant užtikrinti visišką organizmui svarbių maistingų medžiagų absorbciją, labai svarbi yra ir gamyboje naudojama technologija.

grynos formos, saugomos <i>collpure®</i> formulės kolagenas garantuoja nepalyginamai geresnę absorbciją

GRYNOS FORMOS, SAUGOMOS COLLPURE® FORMULĖS KOLAGENAS GARANTUOJA NEPALYGINAMAI GERESNĘ ABSORBCIJĄ

Grynos formos, saugomos CollPure® formulės kolagenas - biologiškai aktyvus, natūraliai žmogaus organizme randamas kolagenas. Jį sudaro į trigubą spiralę susisukusios trys baltymų skaidulos.

1 kapsulės <i>cemio gemzė</i> užtenka pilnai aprūpinti visą skeleto-judėjimo sistemą

1 KAPSULĖS CEMIO GEMZĖ UŽTENKA PILNAI APRŪPINTI VISĄ SKELETO-JUDĖJIMO SISTEMĄ

Cemio Gemzė sudėtyje esantis patentuotos formulės CollPure® kolagenas yra tokio pat pavidalo, kaip natūraliai esantis sausgyslėse, raiščiuose, kauluose, raumenyse ir odoje. Organizmui nereikia gautų medžiagų papildomai apdoroti, kūnas jas lengvai absorbuoja ir paskirsto ten, kur jų labiausiai reikia.

Dėl ypatingos sudėties jau 1 kapsulės Cemio Gemzė kolageno visiškai užtenka pilnai aprūpinti raiščius, sąnarius, sausgysles ir kremzles. Optimalų rezultatą pasiekiame po bazinio dviejų mėnesių kolageno vartojimo kurso. Tuo būdu organizmą skatiname kolageną gamintis pačiam, kas yra unikalus Cemio Gemzė kolageno kapsulėse pranašumas.

Saugoma CollPure® formulė užtikrina aukščiausią šveicarišką kokybę, išskirtinį preparato sudėtinių dalių grynumą, natūralią ir originalią jų kilmę.