PIRK INTERNETU

SĖKMĖS ISTORIJA EUROPOJE

Cemio Gemzė kolagenas savo kokybe ir efektyvumu jau įtikino tūkstančius žmonių visoje Europoje. Pardavus daugiau nei milijoną pakuočių, Cemio Gemzė yra maisto papildų sąnariams, kremzlėms ir kaulams lyderis.

Juo pasitiki daugelis, išbandykite jį ir Jūs.

nežka poljanšek

NEŽKA POLJANŠEK

"Asmeniškai Cemio Gemzė rekomenduočiau visiems aktyviai sportuojantiems ar norintiems teisingai rūpintis savo sąnariais."

"Kas dieną rūpinuosi savo pacientų sveikata, noriu jiems padėti tobulinti judėjimą ir kūno funkcijas. Esu fizioterapeutė ir prisiekusi kalnų mylėtoja, žinau, kaip yra svarbu turėti tvirtą ir gerai funkcionuojančią kaulų-raumenų sistemą. Todėl ieškojau maisto papildo, kuris efektyviai pasirūpintų sąnariais.

Džiaugiuosi, kad suradau Cemio Gemzė, kuriame yra grynos formos I ir II tipo kolagenai su vitaminu C. Jis sąnarius aprūpina pačiomis geriausiomis medžiagomis. Be to, pagamintas Šveicarijoje, kas man garantuoja kokybę."

Nežka Poljanšek, aukščiausio lygio sportininkų fizioterapeutė

davo karničaras

DAVO KARNIČARAS

"Nepaisydamas savo amžiaus, galiu užsiimti tuo, kas man teikia pasitenkinimą. Cemio Gemzė kolagenas man padeda džiaugtis kiekvienu šuoliu."

"Mano kūnas kas dieną patiria didžiulius krūvius. Esu ekstremalus kalnų slidininkas ir alpinistas, mano gyvenimas sukasi greitu ritmu ir neįprastomis aplinkybėmis. Išties džiaugiuosi, kad vartodamas Cemio Gemzė po 1 kapsulę per dieną, gaunu geriausia, ko mano sąnariams reikia. Cemio Gemzė padedamas, po kalnus galiu judėti laisvai kaip gemzė ir toliau užsiimti ekstremaliu sportu, kas man teikia pasitenkinimą ir įkvepia naujiems žygdarbiams."

Davo Karničaras, slovėnų alpinistas, ekstremalus kalnų slidininkas

SĖKMĖS ISTORIJA LIETUVOJE

Vita Dakanienė
Laba diena, jau metus vartoju Jūsų produktą, todėl manau, kad jau galiu įvertinti jo naudą. Man penkiasdešimt treji. Pastaraisiais metais jaučiau rankų pirštų ir riešų sąnarių, kelių maudimą, rytą jie būdavo sustingę, skausmingi. Dar neramiau tapo, kai pradėjo skaudėti klubo sąnarys- buvo diagnozuota erozijos pradžia. Neturiu viršsvorio, gana daug judu, taigi mano sąnariams reikėjo kitokios pagalbos. Skeptiškai vertinau rekomenduojamus papildus sąnariams. Prieš metus man pasiūlė pavartoti maisto papildą Cemio GEMZĖ. Ne kaip vaistą, o kaip maistą sąnariams. Vartojau kapsules metus be pertraukos. Tikrai negaliu pasakyti, kada pasijutau geriau, tiesiog einant laikui pamiršau savo problemą. Kartą pagalvojau, kad jau nebevaikštau medinėmis kojomis ir negalvodama rytais paimu stiklinę vandens. Ko gero pirmą kartą tokia mintis šovė po pusmečio. Šiandien turiu padėkoti Cemio GEMZĖ, maisto papildo gamintojams ir tiems, kas sudarė galimybę šį produktą įsigyti Lietuvoje, už savo gerą savijautą, galimybę laisvai judėti , nevartoti vaistų nuo skausmo. Rekomenduoju visiems, jau turintiems panašių problemų ar tik pajutusiems pirmuosius negalavimus, pasinaudoti GEMZĖ pagalba. Ji tikrai padeda.

Pagarbiai,
Vita Dakanienė
>>